Командувач антитерористичної операції генерал-лейтенант Сергій Попко безпосередньо керує бойовими діями в районі Дебальцевого. 

Про це написав на своїй сторінці у Фейсбуці редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов, передає Корупція.інфо

«Командувач антитерористичної операції – генерал-лейтенант Сергій Попко (представник Міноборони в штабі Антитерористичного центру) разом зі штабом сектора «С» безпосередньо керує бойовими діями в районі Дебальцевської дуги. Також для взаємодії на передовій в командний пункт прибув перший заступник начальника Генерального штабу Геннадій Воробйов, щойно призначений Верховною Радою і президентом», – пише він.

Бутусов підкреслив, що штаб повноцінний, зв’язок з військами стійкий, керованість повністю зберігається. «По передовій з автоматом Попко не бродить – але кожен командир з ним може зв’язатися, і настрій у військах під Дебальцевим командування бачить своїми очима», – додав він.

Редактор зазначив, що обстановка під Дебальцевим дуже складна, але «наші війська гідно б’ються, і російські загони несуть такі втрати, що почали визнавати цей факт в інформаційних повідомленнях».

«Одна справа – наказувати «триматися!», як це робить один відомий трагікомічний персонаж, і сидіти в бункері без зв’язку і без загрози бути відрізаним, і інша справа – коли командир бере на себе всі ризики за кожне своє рішення і виконує свої прямі службові обов’язки з управління боєм… Командири перебувають разом з військами. Довіра – тільки з цього починається перемога», – підкреслив Бутусов.