За словами міністра соціальної політики України Павла Розенка, Кабмін не планує застосовувати негайні шокові для суспільства заходи. Він проведе пенсійну реформу поступово.

"В інтернеті зараз гуляє маса документів, маса матеріалів. Це навіть не документи, це якісь робочі моменти, які зараз обговорюються",- пояснив Розенко.

Також міністр зазначив, що підвищення пенсійного віку не посприяє проведенню пенсійної реформи.

"Я, як експерт, кажу про те, що підвищення пенсійного віку — це шлях в нікуди. Він нічого не дає для пенсійної системи",- підкреслив він.

Крім цього, глава міністерства наголосив, що зменшувати пенсії українцям не будуть.

"При призначенні пенсій уряд планує застосувати інші принципи нарахування",- сказав Розенко.

При цьому міністр уточнив, що мова йде про уніфікацію пенсійного законодавства та забезпечення справедливого підходу під час нарахування розмірів пенсійних виплат."Повірте, ми не будемо проводити реформи шляхом шокової терапії для суспільства. Якщо будуть назрівати якісь рішення, вони будуть здійснюватися поступово",- запевнив міністр та пообіцяв інформувати суспільство про наступні кроки Кабінету міністрів.

Нагадаємо, нещодавно в мережі з'явився текст "шокової терапії" від Кабміну, в якому йшлося про підвищення пенсійного віку і Україні до 65 років.

 

 

новини про Львів


Корупція Інфо
При публікації матеріалів із сайту обов'язкове посилання‡агрузка...