Можливо їм доручать рефурмувати прокуратуру України

 

Комісія з питань громадянства при Президентові рекомендує надати українське громадянство двом особам, які претендують на посади в органах державної влади.

Комісія з питань громадянства пропонує Порошенкові дати український паспорт ще двом іноземцям
Гігі Угулава. Фото: fortuna.ge
 

Про це повідомив народний депутат Валерій Пацкан, що входить до складу цієї комісії, інформує прес-служба партії УДАР.

За словами Пацкана, відповідне рішення було ухвалене на засіданні комісії в понеділок.

Зокрема, йдеться про надання громадянства Давиду Сакварелідзе та Гігі Угулава.

"Це фахівці, які проводили реальні реформи прокуратури Грузії", – наголосив народний депутат.

ЧИТАЙТЕ: Україна кожного дня втрачає можливість реформувати міліцію, – екс-міністр МВС Грузії

Довідка:

Давид Сакварелідзе з 2009 до 2012 року обіймав посаду першого заступника Головного прокурора Грузії. Народився в 1972 році. У 2001-2002 рр. навчався на факультеті політології Saint Bonaventure University (Нью-Йорк, США). У 2004 році закінчив правовий факультет Тбіліського державного університету ім. Іване Джавахішвілі. У 2006-2007 рр. навчався на факультеті регіонального управління Toyo University Itakura (Японія).

Гігі (Георгій) Угулава з 2010 до 2013 року був мером Тбілісі. Народився в 1975 році. Здобув освіту в Тбіліській семінарії, Університетах Саарбрюкена і Тбілісі. Був заступником міністра державної безпеки і головою адміністрації президента Михайла Саакашвілі. Після відставки Михайла Саакашвілі на президентських виборах піддався кримінальному переслідуванню.

Додамо, що в Україні при владі вже працюють двоє громадян Грузії: міністр охорони здоров'я – Олександр Квіташвілі та Ека Згуладзе.

 

Джерело: iPress