snajper+magnum+sniper+magnum+oruzhie+3793982905

В столиці посилюють безпеку. Підступи до Києва  будуть під пильним наглядом снайперів, блокпости посилять бетонними плитами, а кияни знатимуть куди ховатися, якщо місто бомбардуватимуть.

Про це повідомив начальник ГУМВС України в Києві Олександр Терещук, передає Корупція.інфо

Київ вже охороняють три бронебійні групи, які за словами Терещука зможуть відбити будь-який збройний напад супротивника. Посилено патруль – замість 1,5 тисячі патрульних місто цілодобово охороняє 2,5 тисячі правоохоронців. А 8 блокпостів на під’їзді до столиці планують зміцнити бетонними плитами. Правоохоронці також посилять перевірку автотранспорту.

Особливу увагу міліція приділятиме мостам, вокзалам і метро. До речі в метро незабаром з'являться порожні рамки, які стануть реагувати на вибухівку та інші небезпечні речовини.

«Ми сподіваємося, що громадяни з розумінням поставляться до таких заходів. Ми всі знаємо, що відбувається на Сході України. І не секрет, що маса зброї із зони конфлікту потрапляє в столицю. Тільки за останній місяць нашими співробітниками вилучено близько півсотні одиниць зброї: гранати і гранатомети, автоматів і пістолетів. Найстрашніше, що всі вони були вилучені під час злочинів, а скільки ще зберігається на руках – ми не можемо знати. Зауважу, що в минулому році за січень нами було вилучено шість одиниць зброї. Проти тих, у кого знайдемо незареєстровану зброю – будемо відкривати кримінальні справи», – розповів Олександр Терещук.

Правоохоронців турбує те, що в Києві збільшилася кількість грабежів та збройних нападів. Так, наприклад, за січень у Києві було 12 вбивств, дев'ять з них міліція розкрила.

Почастішали й повідомлення про підозрілі предмети залишені в громадських місцях або появу підозрілих особистостей. Всі дзвінки, які надходять на гарячу лінію правоохоронний відомств будуть залишатися анонімними, переконують міліціонери. 

На стовпах та дошках оголошень незабаром з'являться карти проходу до бункерів, притулків та метро. Їх, переконують у владі, в місті достатньо.

Наприклад, КМДА розмістила у себе на електронній сторінці список діючих сховищ. Там кияни можуть сховатися від пострілів і вибухів в разі необхідності.