38556_1_2

Про це в інтерв'ю німецькій газеті Bild заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін, відповідаючи на запитання, чи планують бойовики пробити такий прохід, передає Корупція.інфо

"Про це вам слід запитати у сепаратистів. Але зрозуміло, що українська армія не допустить "коридор" до Криму. Ми будемо захищатися", – сказав він.

Клімкін також закликав весь цивілізований світ змусити Росію припинити підтримку терористів і дотримуватися мінських угод.

Читайте такожНайманець розповів, як російські солдати прикриваються “ополченням” (ФОТО)Відповідаючи на запитання про цілі президента Росії Володимира Путіна в Україні, міністр заявив, що мова йде не лише про Крим, Донбас чи Україну, а про існуючий світовий порядок і правила, на яких тримається нинішній світ.

"Якщо Росії вдасться нівелювати право народу і насадити право сильного, від цього постраждають всі, при чому найбільш жахливим чином. Мене тішить, що основні світові гравці це розуміють", – сказав Клімкін.

Міністр додав, що Україна потребує не лише розуміння західних партнерів, а й підтримку – фінансову і військову.

"Ми тут боремося не лише за своє існування, але й за збереження світу, яким ми його сьогодні знаємо. Якщо ми програємо нашу битву, то повернемося у Середньовіччя", – вважає він.

 

ЧитайтеП’яні бойовики «ДНР» святкуючи, власними руками підірвали свою САУ‡агрузка...