Львівська «Свобода» проводить ротацію свого складу, щоб відновити позиції, які були втрачені за останній час.

Про це сьогодні на прес-конференції заявив новообраний голова Львівської обласної організації ВО «Свобода» Руслан Кошулинський.

За його словами, зміни в керівництві обласного осередку партії зумовлені, зокрема, результатами останніх виборів, коли «Свобода» не подолала прохідного бар’єру до Верховної Ради.

Кошулинський уточнив, що в партії поставлений дедлайн – це найближчі місцеві вибори. «Ми маємо добре підготуватися, щоб показати гідний результат», – сказав свободівець.

Він зазначив, що «ротація» означає «прощання з людьми, які втомилися».

«Буде зміна багатьох керівників місцевих організацій, буде багато виключень із фракцій. Тобто будуть застосовані доволі жорсткі кроки до людей, які неефективно працювали», – сказав він. За його словами люстрація в партії буде проходити публічно.

Заступники голови ЛОО ВО «Свобода» Йосиф Ситник своєю чергою повідомив, що вже почалася ґрунтовна перевірка партійців на всіх рівнях, і найближчим часом будуть зроблені відповідні організаційні висновки.

Інший заступник голови обласного осередку Андрій Міщенко додав, що Львівщина є базовою областю для «Свободи», тому для них важливо відновити позиції в цьому регіоні. «Але далі ми ставимо завдання працювати і у Східній, і в Центральній Україні», – зазначив він.

Окрім того, Руслан Кошулинський заявив, що мета партії «Свобода» – це «якісна боротьба з ліберальною ідеологією», а до такої ідеології він відносить усі політичні сили, які не сповідують націоналістичних ідей.

Водночас Кошулинський, як керівник виборчого штабу, визнав свою відповідальність за програш «Свободи» на останніх парламентських виборах.

Він зазначив, що на правому фланзі на цих виборах була дуже висока конкуренція, оскільки майже всі політичні сили експлуатували праві ідеї, які після Революції Гідності «стали мейстрімом». Але це, за словами свободівця, не знімає відповідальності за неефективну виборчу кампанію. «Це як у футболі – коли команда виграла, то це перемога команди, а коли програла – то програв тренер. І я як керівник штабу програв виборчу кампанію», – заявив він.

 

Джерело:ZIK