бойовики

5-го лютого Валерій Логінов (позивний – "Аскольд") на своїй сторінці у Facebook опублікував список бійців 90-го батальйону, які загинули або попали в біду у зоні АТО.

"Найважчий пост за весь час. Рідні шукають близьких, сподіваються, чекають. Багато дзвонять, пишуть, запитують. Болісна невідомість нестерпна. Зробив, що міг. Знайшов… Схиляю голову, схиляю коліна перед усіма загиблими побратимами",- написав Логінов.

 

Загиблі опізнані:

Яцина Євген Вікторович. Донецький аеропорт, новий термінал, 1 пост. Місце перебування не відомо. Ймовірно загинув в Донецькому аеропорту. Впізнаний по відео з інтернету. Заїзд 19 січня 2015 року.

Мусієнко Олег Петрович. Донецький аеропорт, новий термінал, 1 пост. Загинув в Донецькому аеропорту під час бою 19 січня 2015 року

Григор'єв Василь Леонідович. Донецький аеропорт, новий термінал, 1 пост. Місце перебування не відомо. Загинув в Донецькому аеропорту. Впізнаний по відео з інтернету.

Гаврилюк Андрій Петрович. Донецький аеропорт, новий термінал, 1 пост. Місце перебування не відомо. Загинув в Донецькому аеропорту. Впізнаний по відео з інтернету.

Полонені:

Бабенко Вадим Вікторович. Виїзд на евакуацію поранених з Донецького аеропорту. Полонений. 20 січня 2015 року.

Брановицький Ігор Євгенович. Донецький аеропорт, новий термінал, 1 пост. Полонений

Зулінський Сергій Миколайович. Виїзд на евакуацію поранених з Донецького аеропорту. Полонений. 20 січня 2015 року.

Козаченко Максим Вікторович. Донецький аеропорт, новий термінал, 1 пост. Полонений.

Коношенко Руслан Сергійович. Донецький аеропорт, новий термінал, 1 пост. Полонений

Костів Володимир Михайлович. Виїзд на евакуацію поранених з Донецького аеропорту. Полонений. 20 січня 2015 року.

Кузьміних Олег Володимирович. Виїзд на евакуацію поранених з Донецького аеропорту. Полонений. 20 січня 2015 року.

Миколенко Валентин Миколайович. Виїзд на евакуацію поранених з Донецького аеропорту. Полонений. 20 січня 2015 року.

Михайлюк Олександр Володимирович. Донецький аеропорт, новий термінал, 1 пост. Полонений

Паплінський Станіслав Михайлович. Виїзд на евакуацію поранених з Донецького аеропорту.
Полонений 20 січня 2015 року.

Свирид Анатолій Олексійович. Донецький аеропорт, новий термінал, 1 пост. Полонений

Скрипнюк Олександр Володимирович. Виїзд на евакуацію поранених з Донецького аеропорту. Полонений. 20 січня 2015 року.

Шкаруба Юрій Васильович. Донецький аеропорт, новий термінал, 1 пост. Полонений

Умовно зниклі безвісти (інформація про смерть не підтверджена і не спростована)

Алексійчук Владислав Володимирович. Виїзд на евакуацію поранених з Донецького аеропорту. Місце перебування не відомо. Ймовірно загинув в Донецькому аеропорту. 20 січня 2015 року.

Буйлук Анатолій Андрійович Виїзд на евакуацію поранених з Донецького аеропорту. Місце перебування не відомо. Ймовірно загинув в Донецькому аеропорту. 20 січня 2015 року.

Гасюк Віталій Аркадійович Виїзд на евакуацію поранених з Донецького аеропорту. Місце перебування не відомо. Ймовірно загинув в Донецькому аеропорту. 20 січня 2015 року.

Євсютін Володимир Васильович Донецький аеропорт, новий термінал, 1 пост. Місце перебування не відомо.

Загуба Володимир Миколайович Виїзд на евакуацію поранених з Донецького аеропорту. Місце перебування не відомо. Ймовірно загинув в Донецькому аеропорту. 20 січня 2015 року.

Зубков Іван Іванович Донецький аеропорт, новий термінал, 1 пост. Місце перебування не відомо. Ймовірно загинув в Донецькому аеропорту. Заїзд 19 січня 2015 року.

Кондратюк Олександр Іванович Виїзд на евакуацію поранених з Донецького аеропорту. Місце перебування не відомо. 20 січня 2015 року.

Марченко Іван Миколайович Донецький аеропорт, новий термінал, 1 пост. Місце перебування не відомо. Ймовірно загинув в Донецькому аеропорту. Заїзд 19 січня 2015 року.

Марченко Олексій Володимирович. Виїзд на евакуацію поранених з Донецького аеропорту. Місце перебування не відомо. Ймовірно загинув в Донецькому аеропорту. 20 січня 2015 року.

Осаулко Юрій Леонідович Донецький аеропорт, новий термінал, 1 пост. Місце перебування не відомо. Ймовірно загинув в Донецькому аеропорту

Присяжнюк Руслан Анатолійович Донецький аеропорт, новий термінал, 1 пост. Місце перебування не відомо. Ймовірно загинув в Донецькому аеропорту

Франишин Дмитро Юрійович Виїзд на евакуацію поранених з Донецького аеропорту. Місце перебування не відомо. Ймовірно загинув в Донецькому аеропорту. 20 січня 2015 року.

Чупилка Анатолій Михайлович Виїзд на евакуацію поранених з Донецького аеропорту. Місце перебування не відомо. Ймовірно загинув в Донецькому аеропорту. 20 січня 2015 року.

Шевчук Леонід Володимирович Виїзд на евакуацію поранених з Донецького аеропорту. Місце перебування не відомо. Ймовірно загинув в Донецькому аеропорту. 20 січня 2015 року.

 

 

Джерело: Корупція.інфо