Українська артилерії вдарила по позиціям ворога біля Донецького летовища.

Під час бою під Донецьким аеропортом внаслідок флангового кинджального вогню з боку українських силовиків зазнала втрат одна з штурмових груп російсько-терористичних військ. Про це повідомляє керівник групи військово-політичних досліджень "Інформаційний спротив" та народний депутат Дмитро Тимчук.

За його словами, також захисникам аеропорту вдалося взяти у полон двох співробітників МВС Чечні. Також на допомогу бійцям-"кіборгам" долучилася українська артилерія. В районі населеного пункту Спартак військові вдарили по позиціям бойовиків, які вели обстріл летовища. Читайте також: У мережі з'явилося відео потужного обстрілу біля аеропорту Донецька "Придушення артилерійських засобів противника відбулося практично миттєво, після чого українська артилерія перейшла до придушення вогневих точок і вогневих засобів на передньому краї. Танковий підрозділ російсько-терористичних військ, яка брала участь у штурмі аеропорту протягом вчорашнього дня, встигло відступити", – йдеться у повідомленні Тимчука у соціальній мережі Facebook.  

Також біля населеного пункту Степне артилерійська група супротивника протягом останньої доби наносила удари по передових позиціях українських військ. У цьому ж районі у напрямку до Донецька в результаті відповідних ударів українських військ відбувся "розвал фронту"сил супротивника – бойовики в районі Оленівки залишили займані позиції і відступили. Наразі у зоні конфлікту на Донбасі бойовики та військові РФ продовжують нарощувати активність. Зросла кількість обстрілів і спроб штурму позицій українських військ. Найбільш складна ситуація в районі аеропорту в Донецьку, Авдіївки, Горлівки, Дебальцевому, в смузі Миколаївка-Гранітне, на приморському напрямку, в районі Станиці Луганської. Як повідомлялося раніше, ввечері бойовики припинили обстріли аеропорту Донецька. Новий термінал контролюють українські військові. 

 

Джерело: ТСН