101103

У Мережі з’явилася копія послання президента України Петра Порошенка главі РФ Володимиру Путіну.

Український лідер зазначив, що Київ очікує на «повне і беззастережне виконання Мінських домовленостей». Порошенко наголосив, що готовий на відведення засобів ураження калібром понад 100 мм від лінії розмежування, яку було погоджено Мінським меморандумом від 19 вересня 2014 року.

«Такий підхід може послужити відправною точкою подальших результативних кроків щодо якнайшвидшої деескалації ситуації в окремих районах Донецької і Луганської областей, починаючи з ефективного забезпечення режиму негайного припинення вогню. У зв'язку з цим, вважаю вкрай важливим, щоб в ньому було враховано створення демілітаризованих зон, а також відображені чіткі кроки щодо фіксації лінії зіткнення і повернення сторін на певні Мінським Меморандумом рубежі під постійним моніторингом Організації з безпеки і співробітництва в Європі», – йдеться в звернення Порошенка.

Крім того глава держави нагадав Путіну, що ОБСЄ підтверджує, що Маріуполь обстріляли бойовики «ДНР» і ЛНР», тому Україна «негайного здійснення вичерпних заходів для відновлення режиму припинення вогню і початку реалізації всіх заходів, передбачених Мінськими домовленостями».

Президент закликав звільнити українських заручників, зокрема льотчицю Надію Савченко «зважаючи на погіршення стану її здоров'я».

 

 

 

Джерело: Корупція.інфо