Про дивний випадок зі знайомою росіянкою  на своїй сторінці у Facebook написала Ольга Березюк.

«Десь в кінці весни на морі ми познайомилися з двома росіянками із різних міст. Одна з них була перелякана і заангажована, інша абсолютно аполітична. Ось з цією іншою я спілкувалася і після відпустки. Скидала їй фото Львова по скайпу та активно запрошувала відвідати «лігво бандерівців».

І ось 5 січня вона приїхала. Уявляєте, дівчинка з (наприклад) Ростова приїхала до Львова на Різдво. каже, що деякі друзі відмовляли зі сльозами на очах: «сожрут тебя бандеровци», деякі, які не зазомбовані, хотіли поїхати з нею.

Здивувала архітектура міста і те, що на прилавках в наших магазинах є продукти. А, і ще – приємно була здивована, що коли говорила російською, ніхто не дав в око, не розіп’яв серед Площі, і.т.д.Вчора ми посадили її на поїзд до Києва, а звідти вона літаком в Москву до подружки, а завтра вже повинна була летіти в свій Ростов (місто інше, не скажу).

До чого я це все? Коли її подруга дізналася, що та була у Львові – відмовилася  з нею зустрічатися зі словами: «ізвіні, нє могу. Тебя, наверноє, зазомбіровалі».

Тепер вона шукає по Москві готель, щоб переночувати, зла і недобра. Каже, що якщо знайду їй тут роботу, переїде в Україну жити», – написала О.Березюк.

 

 

джерело: Galnet