Глава держави наголосив, що діяльність антикорупційного бюро передбачена в меморандумі співробітництва з МВФ, тож зволікати із запуском цього надважливого процесу не можна.

"У всіх величезні очікування від старту низки антикорупційних проектів. Вони дуже важливі, але ще раз висловлюю своє переконання доведене світовою практикою — боротися треба не лише з корупцією, а й з її причинами",– сказав президент України Петро Порошенко на засіданні Національної ради з реформ.

Також він додав, що є держави де за корупцію виносяться смертні вироки, проте це не рятує ситуацію."Люди гріховні за своєю природою, але якщо немає спокуси — немає гріху, тому зараз потрібно антикорупційну боротьбу проводити в тому числі в напрямку дерегуляції. Чим менше регуляторних органів, тим менше підстав для того, щоб давати хабарі",– вважає Порошенко.

Зі слів президента, всі регулятори чимало разів звітували, що вже немає що скорочувати.

"Як людина яка має відношення до реального сектору економіки можу сказати, що це неправда. Легше бізнесу не стало… Ви, Айварасе, (звертається до міністра економічного розвитку Айвараса Абромавичуса — ЕП) лякали всіх гільйотиною. Прошу запускати цю гільйотину відразу. Народ буде це вітати", додав глава держави.