2eTuyLK9Shg

Президент Петро Порошенко погодив поновлення генерал-полковника, колишнього командувача Сухопутних військ ЗСУ Геннадія Воробйова на посаді першого заступника начальника Генерального штабу.

Про це в середу інформує прес-служба глави держави, передає Корупція.інфо

Відповідне погодження кандидатури глава держави підписав під час зустрічі з начальником Генштабу генерал-полковником Віктором Муженком, самим Воробйовим та секретарем РНБО Олександром Турчиновим.

Порошенко нагадав, що у вівторок Рада ухвалила зміни до закону "Про очищення влади".

Читайте: Генштаб може очолити екс-керівник рівненських військових? (ФОТО)

"Вчора ВР за моїм наполяганням прийняла зміни до закону про люстрацію, які дозволяють повернути на фронт, у Збройні Сили досвідчених, патріотичних і професійних військових. Для того, щоб боротися за мир, нам потрібно мати сильну армію", – сказав глава держави, зауваживши, що у середу ці зміни мають надійти до нього на підпис.

Учасники зустрічі обговорили ситуацію на фронті та низку заходів, спрямованих на зміцнення оборони, зокрема, в районі Дебальцевого.

Президент зазначив, що, за оперативною інформацією, ситуація стабільно-напружена, українські військовослужбовці "міцно тримають оборону і забезпечують захист визначених рубежів".