Порошенко

Президент України Петро Порошенко у вівторок підписав закон №192-VIII "Про забезпечення права на справедливий суд", повідомляється на офіційному сайті Верховної Ради України, передає Корупція.інфо

На сторінці проходження відповідного законопроекту №1656 повідомляється, що 24 лютого закон був повернутий з підписом глави держави.Як повідомлялося, 12 лютого Верховна Рада підтримала у другому читанні і в цілому президентський законопроект про забезпечення права на справедливий суд із внесеними профільним комітетом змінами.

Закон вносить зміни до законодавства щодо судоустрою і судочинства для ефективного забезпечення прав громадян на справедливий суд. Зокрема, громадянам надаються права, що стосуються гарантій рівності перед законом і судом, гласності та відкритості судового процесу, обов'язковість рішення суду про нормування неупередженого розподілу судових справ.

Закон передбачає, що інформація, що стосується суду, який розглядає справу, стадії розгляду, місця і часу засідання, повинна бути відкритою, а право бути присутніми на відкритому судовому засіданні не може бути обмежене.

 ‡агрузка...