Західні партнери України готують для української сторони ще два літаки з бронежилетами і зимовим військовим обмундируванням. Про це повідомив президент Петро Порошенко на нараді з силовиками.

"Ми вже отримали те, що нам обіцяли наші партнери з Литви щодо озброєння. Також отримали першу партію теплого одягу, берців, оснащення з Канади. Зараз чекаємо прибуття ще двох літаків. Отримали партію-конвой з Польщі та інших наших партнерів. Всі ті домовленості , які ми досягли за останній місяць, вписуються в чіткий графік забезпечення ", – зазначив Порошенко.

Він підкреслив важливість допомоги країн-партнерів для забезпечення всім необхідним військовослужбовців, набраних в армію з четвертою хвилею мобілізації.

"Щоб мобілізований військовослужбовець мав можливість бути одягненим, забезпеченим, мав бронежилет і все інше", – підкреслив глава держави.
Нагадаємо, на нараді Порошенко повідомляв, що 5 січня на військовому полігоні під Житомиром відбудеться передача чергових 100 одиниць техніки для потреб української армії.

 

 

джерело: 5 канал