"Нас чекає важка праця"

Президент України Петро Порошенко представив колективу Львівської обласної державної адміністрації нового голову Олега Синютку, якого він призначив 26 грудня 2014 року.
Порошенко представив колективу Львівської ОДА нового голову

"Цей рік був найскладнішим за 70 років з часів війни. Була спроба перетворити країну на диктатуру – всі пам'ятають закони 16 січня, 18 лютого – розстріл героїв на Майдані, відразу після цього анексію Криму", – зазначив Порошенко. 

Він згадав про волонтерський рух в Україні, який не має аналогів у світі, а також зробив екскурс в історію цього року, згадав також про підписання угоди про асоціацію та про закон про скасування позаблокового статусу України. 

За його словами, позаблоковий статус України, який прийняли у 2010 році, позбавив України реформ на чотири роки. "Зараз ми повертаємося до системи євроатлантичного захисту",  – заявив Порошенко. 

Він наголосив на оперативності, із якою Рада прийняла бюджет. Порошенко пояснив, що якби його не прийняли, то з 1 січня Збройні сили України не мали б фінансування. 
Український Президент зазначив на важливості проваджувати реформи.

"Мені приємно, щоб до Галичини приїжджали вчитися, як створити дозвільну систему, як зробити так, щоб інвестор почувався тут як дома",  – сказав Порошенко.

Представляючи нового голову, Президент сказав, що випробування попереду дуже суворі, але нам все вдасться.

"Львівська область є серцем України і ми маємо бути свідомі, що якщо ми не будемо боротися із терористами на сході, то вони постукають у наші двері", – зазначив Синютка. 

"Дуже багато людей чекають від нас чуда, але ми повинні сказати чесно, що чуда не буде, нас чекає важка кропітка праця",  – додав новий голова Львівської ОДА.

 

 

Джерело: IPress