359534081

Нардеп Володимир Парасюк вже не вперше підготував промову, але цього разу не лише до українців, а й для Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та його першого заступника – Екатеріне Згуладзе. Слова підтримки та критики можете прочитати нижче у повному тексті промови:

"Ставлюсь з повагою до простого працівника ДАІ з Житомирської області, який не побоявся системи і сказав правду.
Пане Аваков, це Ваша так звана люстрація в областях. Дуже приємно бачити плоди вашої праці стосовно кадрових призначень. Так тримати далі і я думаю, що 150 підписів ми будемо збирати для Вас. Охочих підписатись знайдеться дуже багато і в коаліції, і поза її межами.

Дорогий український народе, беріть приклад боротьби з корупцією з простого працівника ДАІ. Не зможемо ми побороти злочинців, якщо про них не будемо говорити і протидіяти їм. Я готовий допомагати всім, хто звернеться по допомогу, тільки дуже прошу не дзвоніть мені ті, хто каже "треба…але я не буду, мені страшно."

P.S. А стосовно даївця, то його вже оголосили злісним прогульником. Можливо, це і правда, але факт про щоденну данину простих даївців керівництву та про суцільну копупцію в МВС залишається фактом.

P.P.S. Пані Згуладзе, моє прохання, не вірте усім тим, хто Вас оточує. Першим, кого потрібно вигнати і набрати нових – це все вище керівництво МВС.
Володимир ПАРАСЮК"

 

Читайте також: Військовослужбовці, які не брали участь в АТО, не займатимуть високі посади в Міноборони

 

Джерело: Корупція.інфо