Нардеп Володимир Парасюк заявив, що Львівщина не буде терпіти одіозних призначень і новий прокурор області Роман Федик навряд чи протримається на посаді до Нового року. Натомість сам прокурор розцінює такі заяви як тиск на нього і спробу дискредитації правоохоронної системи в цілому.

«Львівщина отримала нового прокурора – Романа Федика. До цього він очолював обласну прокуратуру Дніпропетровської області і, мало того, що замішаний у дуже багатьох резонансних справах, він ще й прикривається ім’ям революції. Зі слів активістів, Роман Федик кришував наркотрафік і займався прикриванням фальсифікацій виборів до парламенту.

Пан Ярема бавиться з вогнем і ставить своїх підручних прокурорів, куди лише можна. Нам повідомили, що він як мінімум п’ять років буде очолювати прокуратуру Львівщини. Так от, хочу довести до відома Генпрокурора Яреми, що Львівщина не буде терпіти таких одіозних призначень і, якщо дуже пощастить, то можливо Федик протримається на посаді до Нового Року», – написав В.Парасюк на своїй сторінці у Фейсбук.

Нардеп пообіцяв докласти «максимум зусиль, щоб такі люди як Роман Федик були усунені від керівництва прокуратурою раз і назавжди».

«Йому місце хіба що в сміттєвому баку, а не в кріслі прокурора», – переконаний Парасюк.

Натомість у прес-службі прокуратури Львівщини назвали такі звинувачення на адресу нового прокурора безпідставними.

«Я уже неодноразово наголошував, що немає змісту тиснути на мене такими брудними методами. Будь-які спроби дискредитувати мене особисто і очолювані мною колективи органів прокуратури є нічим іншим, як одним із гвинтиків механізму щодо дискредитації правоохоронної системи в цілому. Не личить посадовцю такого рівня на широкий загал громадськості виносити свої емоції та порожні обвинувачення, де жоден факт не є обґрунтованим. Такі дії не додають авторитету органам державної влади та в теперішніх умовах лише сприяють розхитуванню ситуації в державі», – заявив прокурор Р.Федик.

Він зазначив, що вже провів зустріч з представниками консультативної ради громадських фахівців при прокуратурі Львівської області, «під час якої досягнуто домовленостей щодо подальшої співпраці».

 

Джерело:Зік