У збройному конфлікті в Луганській і Донецькій областях загинули близько 1422 українських силовиків. Таку цифру наводять у «Слово і діло» на основі зведених даних РНБО, Міністерства оборони України, СБУ, Державної прикордонної служби, прес-служб добровольчих батальйонів, «Правого сектора» і відкритих джерел інформації станом на 28 січня 2015 року, передає  ІА Корупція Інфо.

За даними порталу, найбільше бійців втратила Волинська область – 86,4 на 1 мільйон осіб, на другому місці за втратами Кіровоградська область – 76,2 на 1 мільйон, далі Житомирська – 72,2.

 

За даними ООН, станом на 23 січня, внаслідок збройного конфлікту на території Луганської і Донецької областей загинули 5086 людей. Цифра приблизна, вона може бути більшою.

«Значна ескалація збройних дій призвела до того, що кількість загиблих становить вже 5086 осіб і ми побоюємося, що реальна кількість може бути істотно вище», – сказав офіційний представник Управління Руперт Колвілл на брифінгу в Женеві.

Зокрема, кількість жертв значно підвищилася із загостренням протистояння у січні після завершення так званого режиму «тиші».

/графіка – Слово і діло