Квартирна черга в Україні існує з радянських часів. За даними офіційної статистики в ній перебуває понад 1 млн. родин та громадян, що потребують поліпшення житлових умов. 

Щороку українці отримують від держави безкоштовне житло. При цьому чимало з цих щасливців далеко не бідні люди – правоохоронці, прокурори, чиновники найвищого рангу, тощо. 

У попередніх статтях ми вже повідомляли Вас про незаконні махінацій із службовим житлом працівниками органів внутрішніх справ та прокуратури Львівської області.

На звернення інформаційного агентства «Корупція Інфо» до вищого керівництва прокуратури та органів внутрішніх справ Львівщини про надання інформації про кількість квартир, які передані працівникам цих структур з житлового фонду м. Львова, команда інформаційного агенства, отримала відмови.

25 листопада 2014 року команда агенства надіслала аналогічний інформаційний запит у Львівську мерію.

У відповідь ми отримали лист департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради за вих. №2501в-3508 від 8 грудня 2014 року зі змісту якого слідує, що з 2012 року, працівникам прокуратури Львівської області надано 40 квартир з яких 35 службових. За цей же період Головному управлінню МВС України у Львівській області надано 32 квартири з яких 23 службові.

Scan

Судячи з отриманої інформації, велика кількість квартир станом на даний час, вилучені із числа службових та швидше за все незаконно приватизовані одіозними чиновниками.

Більше того, у великої кількості правоохоронців, станом на даний час, немає потреби у користуванні службовими помешканнями в зв’язку проходження служби у іншій місцевості або взагалі припиненням трудових відносин.

Дані факти свідчать про грубе порушення закону органами державної влади та місцевого самоврядування, працівниками органів внутрішніх справ, прокуратури Львівської області, однак наші контролюючі органи «закривають очі» на такі безчинства.

Водночас, на адресу агенства ГУ МВС України у Львівській області надіслало лист від 24.12.2014 р. за вих. №6/1024 зі змісту якого слідує, що інформація опублікована на інформаційному порталі http://www.korupciya.com є недостовірною. А також повідомлено, що питання  проживання у службових квартирах, колишніх працівників ГУ МВС України у Львівській області – Душейко О.М. та Сотніченко О.А. на засіданні житлово-побутової комісії ГУ МВС, розглянуто. Дана комісія прийшла до висновку направити вказаним особам рекомендовані листи для написання ними заяв про відмову займати службові квартири.

3

Однак, команда інформаційного агенства «Корупція Інфо» не вважає недостовірною інформацію, опубліковану у попередніх статтях на інформаційному порталі http://www.korupciya.com, оскільки вона підтверджена належними документами, зокрема офіційним листом  департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради за вих. №2501в-3508 від 8 грудня2014 року.

 Більше того, все на що спромоглась комісія ГУ МВС – це лише направити Душейко О.М. та Сотніченко О.А. рекомендовані листи для написання ними заяв про відмову займати службові квартири. З такою позицію неможливо погодитись.

Команда інформаційного агенства «Корупція Інфо» наполягає:1. Провести керівництвом ГУ МВС України та органами прокуратури Львівщини належну та об’єктивну перевірку всіх без винятку осіб з числа працівників, котрі отримали квартири у м. Львові за період з 2012 по 2015 роки.

2. У разі виявлення порушень щодо порядку отримання в користування чи незаконної приватизації, в тому числі незаконного вилучення квартири із числа службової та її подальшої приватизації працівниками вказаних органів, позбавити цих працівників незаконно отриманих житлових приміщень.

3. Усі незаконно отримані житлові приміщення слід передати сім’ям загиблих героїв, які брали участь у захисті нашої держави під час проведення антитерористичної операції на сході країни.

Команда інформаційного агенства «Корупція Інфо» доводить до Вашого відома весь список осіб, яким надано житлові приміщення, проте у цьому списку є працівники (їх кількість становить 20%), які на законних підставах отримали вказане житло.

Scan1

Scan2 Scan3 Scan4Scan5Scan6

Якщо у вас є будь-яка інформація про вищевказаних осіб, наявність у них рухомого чи нерухомого майна, автомобілів, вчинення ними протиправних діянь, просимо Вас надати таку інформацію за тел. +38(063)-200-75-76 або надіслати на нашу електронну адресу: [email protected] (конфіденційність гарантовано).

 

ІА Корупція Інфо