Добродєєв і Кисельов керують російськими держЗМІ, які навмисно спотворюють інформацію про події в Україні і регулярно публікують фейки про Донбас

Патріарх Московський і всієї Русі Кирило нагородив церковними орденами генерального директора Всеросійської державної телевізійної і радіомовної компанії (канали Росія 1, Росія 24) Олега Добродєєва і генерального директора Російського міжнародного інформаційного агентства "Росія сьогодні" Дмитра Кисельова. Про це повідомляє на сайті РПЦ. 

За допомогу Руській Православній Церкві та у зв'язку з 55-річчям від дня народження Кирило нагородив генерального директора ВГТРК Добродєєва орденом преподобного Сергія Радонезького II ступеня. 
Кисельов нагороджений "во внимание к усердным трудам во благо Церкви и Отечества и в связи с 60-летием со дня рождения". 
Як відомо, Добродєєв і Кисельов керують російськими державними ЗМІ, які навмисно спотворюють інформацію про події в Україні і регулярно публікують фейки "про звірства карателів і злочини київської хунти".

 

Джерело:  ЛІГА.net