Так званий спікер самопроголошеної терористичної організації «Новоросія» Олег Царьов продовжує активно публікувати заздалегідь підготовлені статті, в яких засуджує українську владу та дії київських чиновників.

Зокрема, на цей раз він розповідає про черговий фейк: пенсіонери із Донбасу нібито зможуть отримати свої пенсії лише у тому випадку, якщо візьмуть участь у бойових діях. «Автором» такої ж ідеї, по словах Царьова, є ніхто інший як сам міністр соціальної політики Павло Розенко передає Корупція.інфо

«Також виступив голова Пенсійного Фонду Зарудний. У нього – нова ідея. За його словами, Київ обіцяє виплатити всі пенсії, але – тільки після війни.Як переможемо, так і заплатимо», – зазначає Царьов.

На його думку, київська влада просто просто втратила «все людське в собі», а тому ніяких виплат для пенсіонерів і не буде.

«Це було б навіть смішно, якби не було страшно і соромно. Обидва вони, Розенко і Зарудний, 1970 року народження.

Молоді ще хлопці, і, якщо їх бабусь і дідусів вже немає в живих, – вони повинні добре пам'ятати. І все-таки неможливо повірити, що ці цинічні бюрократи, які колись були звичайними онуками, могли б сказати в обличчя своїм бабусям-дідусям: пенсії, мовляв, не буде у вас. Потім коли-небудь отримаєте. Коли Донецьк і Луганськ зі зброєю в руках звільните. Після війни», – заявив спікер.

Також політик пообіцяв, що «війна коли-небудь скінчиться», і «старі» свої пенсії в будь-якому випадку отримають, при чому «неважливо, від якої влади».

 

 

Джерело: Преса Україна