У місті Селідове, що у Донецькій області, 160 переселенців із зони АТО отримали по 300 доларів. Це допомога від чеської неурядової організації «Людина в біді».

Інформацію надали у прес-службі Донецької обласної держадміністрації, новину  передає Корупція.інфо

 «У Селідові за результатами співпраці міської ради з чеською неурядовою організацією «Людина в біді» 160 громадян, переміщених з тимчасово окупованих територій і районів проведення АТО, які проживають у населених пунктах Селідівської міської ради, отримали перші гранти на грошову допомогу в розмірі 300 доларів. Ще 92 людини оформили анкети на отримання такої допомоги», – сказано в повідомленні.В ОДА також розповіли, що і Костянтинівському районі вже поширили гуманітарну допомогу. Вона складалась із 105 коробок продуктових наборів. Їх надала волонтерська група «Дельфін» краматорської міської громадської організації «Фонд розвитку суспільства».

Дана допомога, після отримання, була розповсюджена на 14 сільських рад. Також допомогу від держави отримали матері, які мають маленьких дітей, а також сім’ї, які опинились у скрутній ситуації.