Нещодавно біля Кабміну з пістолета було поранено міліціонера, який бив людину, повідомляє активіст Сергій Мельниченко з місця подій, передає Корупція.інфо

Близько години тому біля Кабміну група осіб при невідомих обставинах побили чоловіка.

Для самозахисту потерпілий застосував до нападників вогнепальну зброю та поранив одного з них у руку. На вистріли прибігли близько десятка активістів, які знаходилися неподалік.

Спершу вони затримали чоловіка з пістолетом та відібрали у нього зброю. Однак, з’ясувавши причину стрілянини вони затримали нападників.

На місце прибула патрульна служба міліції. Проте, поранений у руку нападник пред’явив службове посвідчення міліції та намагався втекти. При цьому, міліціонери допомогли йому втекти стримуючи від погоні активістів. Як наслідок, між міліціонерами та активістами виникла бійка.

Тоді ж до Кабміну прибула понад сотня працівників міліції, в тому числі озброєні автоматами. Вони затримали усіх активістів, навіть тих, які пізніше прибігли на допомогу.

"Їх вже доставили до Печерського райуправління міліції по вул. Московська, 30.Наразі активісти потребують правової допомоги", передає активіст

129 218 314