Вчора, нардеп Дмитро Добродомов разом з громадськістю Львівщини зустрілися з керівництвом правоохоронних органів Шевченківського райвідділу міліції та начальником Львівського міського управління ГУМВС України у Львівській області Сергієм Зюбаненко по питанню громадської активістки Юлії Лацик з смт.Брюховичі, якій двічі підпалили авто та обікрали житло.

Про це, повідомив нардеп, секретар комітету з питань запобігання і протидії корупції ВР Дмитро Добродомов на сторінці в Facebook.

«Сьогодні разом з громадськими активістами Львівщини та керівництвом Шевченківського райвідділу міліції Львова, начальником міського управління міліції Сергієм Зюбаненко розбиралися по питанню громадської активістки Юлії Лацик.

Якщо хтось не знає, дівчині двічі спалили власне авто та обікрали житло за боротьбу проти незаконного будівництва, зокрема на Озері №1 в Брюховичах.Поставили правоохоронцям конкретні задачі, почуємо результат розслідування вже 26 грудня. Питання принципове не лише для нас, але б мало бути і для самих правоохоронців, бо наразі невідомі зловмисники просто кинули виклик їм. Мовляв, ми можемо залякати кожного. Чи готові правоохоронці відстояти свою професійну гідність та захистити людину (і зловити негідників та з’ясувати замовника) – дізнаємося вже найближчим часом. Активісти сказали, що забезпечать – спільне розслідуванні та безпеку Юлі. Наш комітет бере цю справу під контроль.» – написав Добродомов.

Як зазначив нардеп, в ході дискусії з правоохоронними органами було вияснено, що в смт.Брюховичі не має окремого відділу міліції. У зв’язку з цим Добродомов подасть депутатський запит Міністру МВС Арсену Авакову та особисто пояснить ситуацію, написав нардеп у пості.

«З розмови з міліцією дізнався, що в смт.Брюховичі не має свого відділку міліції. Правда він був, та зараз там… готель. Чому так сталося? Чи законно віддали під готель це приміщення – розбиратимуся. З понеділка подам депутатське звернення Міністру МВС і виясню всю суть питання.

Також подам депутатський запит Міністру МВС, щоб якнайскорше зробити окремий відділок в Брюховичах. Пан Зюбаненко стверджує, що штат людей для цього збільшувати не треба, а сам відділок у Брюховичах конче потрібен. Працюємо.»- додав Добродомов.

 

Джерело: Зік