Таке рішення банк прийняв через відмінності між ринковим та офіційним курсом національної валюти.

Про це повідомив директор з інформаційних технологій в "ПриватБанку" Дмитро Дубілет на своїй сторінці у соцмережі Facebook, передає Корупція.інфо

"Деякі іноземні магазини при оплаті із гривневої картки конвертують гривні в валюту на своєму боці. До кінця минулого року це призводило до того, що всі українські банки втрачали на цьому мільйони гривень щодня, продаючи валюту за заниженим курсом",- пояснив банкір.

Відтак на початку року у процес банкігу було внесено зміни, які дозволили банкам не втрачати гроші на конвертації.

"На жаль, це призвело до того, що тепер почали зазнавати збитків наші клієнти, так як за транзакціями відбувалася, фактично, подвійна конвертація",- зазначив Дубілет.

Тож було прийнято рішення заборонити будь-які транзакції, при яких конвертація в іноземну валюту відбувається на стороні магазину.

"З 5-го січня клієнти отримають можливість переказувати гроші з гривневої карти на доларову в розмірі 100 доларів в день. Ми знімаємо обмеження на купівлю валюти в Приват24 саме для того, щоб клієнти, яким потрібно, скажімо, поповнити Google Adwords, могли це зробити хоча б так",- написав Дубілет.

Він зазначив, що наразі "ПриватБанк" спільно з іншими українськими банками намагається вирішити цю проблему з Mastercard і Visa, а також такими великими магазинами як Google.