“Укрзалізниця” завершила службове розслідування інциденту, під час якого провідник поїзда №318 Одеса – Запоріжжя відмовив у посадці пасажирам-бійцям АТО. Цей випадок стався 30 грудня у Миколаєві.

Про це у Facebook повідомив заступник міністра інфраструктури Олександр Кава.

“Сьогодні, 6 січня, з цього приводу в Укрзалізниці відбулася нарада за участю керівників Укрзалізниці, пасажирських служб Придніпровської та Одеської залізниць, причетних посадових осіб вокзалів Одеса, Миколаїв та пасажирського вагонного депо Запоріжжя”, – написав він.За результатами наради начальника поїзда і провідника звільнено з посад та оголошено догану черговому по вокзалу “Миколаїв”. Також притягнуто до дисциплінарної відповідальності причетних керівників пасажирських служб та підприємств залізниць України.

“Укрзалізниця” приносить вибачення бійцям АТО за причинені їм незручності. Для уникнення подібних непорозумінь у майбутньому залізничники рекомендують з приводу придбання квитків своєчасно звертатись до спеціалізованих залізничних кас, військових комендантів або чергових по вокзалу”, – йдетьсяу повідомленні “Укрзалізниці”.

 

 

Джерело: Телеканал новин "24"