potribno-gotuvati-spetsialistiv-evropejskogo-rivnja-sergij-chebotar-foto-57362-57362-2

Прокуратура Київської області не знайшла нічого корупційного у діяльності заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря, якого радник Президента України Микола Томенко та ряд депутатів Верховної Ради України запідозрили у продажу посад у структурі МВС України.

Про це повідомили "Преступності.нет" в Генпрокуратурі у відповіді на офіційний запит видання.

Варто нагадати, що в листопаді 2014 радник президента Микола Томенко заявив, що він подав заяву до Генеральної прокуратури України з вимогою перевірити можливу причетність керівництва МВС в цілому та заступника міністра Сергія Чеботаря зокрема до корупційних схем.
 

Практично в кожній області, де я зустрічаюся з людьми, називається прізвище цієї людини, яка нібито забезпечує функціонування різних корупційних схем. У деяких областях мова йде про купівлю-продаж посад в системі МВС ", – заявив тоді Томенко.
 

Видання подало запит до Генпрокуратури щодо того, які результати перевірки за заявою Томенка, на що отримали відповідь з прокуратури Київської області про те, що кримінального провадження за підсумками розгляду заяви радника президента прокурори не відкривали.

"Повідомляю, що 25 листопада 2014 року в прокуратурі Київської області зареєстровано звернення народного депутата України Миколи Томенка з вищезазначених питань, за результатами якого дано відповідь народному депутату України Миколі Томенку", – коротко відповів старший прокурор прокуратури Київської області з питань забезпечення доступу до публічної інформації Голинський.

При цьому він ні словом не обмовився у своїй відповіді про кримінальне провадження, хоча питання, відкрито воно за фактом заяви Томенка, чітко задавалося в запиті.

Джерело: Корупція.інфо