Народний депутат Борис Філатов розповів про процес збору підписів у Верховній Раді під постановою про відставку Генерального прокурора Віталія Яреми, передає Корупція.інфо

14 січня на засіданні Комітету ВР по боротьбі та протидії корупції було прийнято рішення висловити недовіру нинішньому керівництву Генеральної прокуратури. А тому члени Комітету розпочали збір підписів під відповідною постановою, щоб зареєструвати ii і винести на розгляд парламенту.

І в цей момент стала проявлятися справжня сутність багатьох нардепів, які перед телекамерами дорікають владe у відсутності кримінальних справ проти колишніх перших осіб режиму Віктора Януковича, а тепер соромляться пояснити небажання домагатися відставки Генерального прокурора.

«Проти Яреми вже 68 підписів. Збір триває. З радикалів підписав лише один Андрій Лозовий. Дуже багато герої ефірів і фейсбуків, розривають на собі сорочки "ніхто не покараний" – просто тупо ховаються або сором'язливо ховають очі. Найбільше трусів і брехунів в «Блоці Петра Порошенка. Ось такі справи», – написав на своїй сторінці в соцмережі Борис Філатов. 

Разом з тим він закликав громадськість підтримати ініціативу Комітету інформаційно, для чого виборці повинні запитати у тієї ж соціальної мережі у свого народного депутата щодо його позиції щодо відставки Яреми. Тільки публічну відповідь на дане питання змусить багатьох нардепів показати своє справжнє обличчя.

«Підтримайте інформаційно. Задайте питання свого депутата. Вимагайте публічності позиції депутата. Соромно», – додав Філатов.

 

 

 

Джерело: Преса України