У Комітеті Верховної Ради з питань податкової та митної політики відбулися слухання на тему здійснення державної митної політики.

Про це зазначається у повідомленні прес-служби Комітету податкової та митної політики, передає Корупція.інфо

На зустрічі представники Комітету заслухали заступника глави Державної фіскальної служби України Анатолія Макаренка. Він доповів про результати своєї роботи на займаній посаді й озвучив плани з удосконалення цієї роботи на поточний рік.

На переконання депутатів, результати невтішні. Чиновники також наголосили, що керівництво митниці робить замало кроків для викорінення корупції та боротьби з контрабандою. Це засвідчують масові звернення та скарги від бізнесу, що одержують депутати.

"Під час слухань було наведено, в яких саме регіонах рівень хабарництва за останні місяці тільки зріс, в результаті чого Державному бюджету України було завдано серйозних збитків",– йдеться у повідомленні.

Окрему увагу заступника Державної фіскальної служби звернули на наявність контрабандних схем. Зі слів депутатів, цигарки, що документально переміщують транзитом через українську територію, сьогодні масово залишаються в державі без сплати будь-яких податків.

За підсумками слухань було ухвалено рішення звернутися до уряду з питанням щодо зміцнення кадрового потенціалу митниці.