Президент порадів, що військові зможуть зустріти Новий рік з сім'ями.

Президент Петро Порошенко на Васильківському військовому аеродромі зустрів літак Військово-повітряних сил України зі 145 українськими військовими, які напередодні були звільнені з полону. Як повідомляє прес-служба глави держави, президент привітав звільнених воїнів на українській землі і висловив свою шану та повагу їхньому подвигу.

"У мене, як у Президента, як у простого громадянина, серце переповнюється радістю за те, що ви, як я й обіцяв, Новий рік зможете зустріти з родинами і бойовими побратимами", – сказав глава держави.

 Він так само зазначив:

"Вас чекали рідні, вас чекали близькі, вас чекали бойові товарищі. Нарешті цей день настав. На жаль, поки що не усі повернулися. Завтра прибуває ще четверо наших побратимів. Але ми будемо шукати і знаходити кожного і нікого там не залишимо. Держава буде битися за кожного свого вірного сина". "Сьогодні нашу радість поділяють тисячі і тисячі українців, і щиро радіють, що нарешті, після довгих днів, тижнів і місяців, ви повернулися додому, не зламавшись і не зрадивши, міцно тримаючи бойовий дух, продемонструвавши найкращі якості українського воїна", – сказав Порошенко.

Військовослужбовці з різних підрозділів Збройних Сил України та Національної гвардії, батальйону "Миротворець", батальйону "Донбас", інших добровольчих батальйонів та кілька волонтерів, які допомагали військовим, знаходилися в полоні від кількох тижнів до кількох місяців. Перемовини про звільнення наших військових велися протягом тривалого часу. З аеродрому усіх військових доправили до теплих помешкань. Вже сьогодні усі звільнені зможуть зустрітися зі своїми рідними та друзями.  

 

 

джерело: ТСН