Після того як минулого тижня було порушене  питання про психічне здоров’я Путіна, вчорашні переговори в Мінську, з великою кількістю різнопланових фото, цілком можуть підійти для чергового аналізу, повідомляє ІА Корупція Інфо.
«Не знаю, наскільки зацікавляться цими даними в Пентагоні, де і без того вже для себе давно розставили пріоритети у форматі спілкування з президентом всієї Росії, але розглянути детально його “мову тіла” і міміку буде вельми корисним і цікавим»,   – пише  у своєму блозі zloy-odessit.
 
 
Прилетів

Насторожений і скутий

Особливо тут добре видно сильне внутрішнє переживання і напруженість.

 

Хода хворої людини. В черговий раз переконуюся в тому, що чутки про онкології небудь серйозному захворюванні хребта аж ніяк не чутки.

 

Відверте лицемірство.

 

Одразу видно по виразу обличчяПутін зараз переживає момент серйозного внутрішнього переживання, яке намагається приховати гримасою байдужості, але це у нього виходить вкрай погано.

 


Відчуженість

Незручність. Ця компанія і майбутній розмова Путіну не подобаються, він не відчуває себе тут комфортно, але, на жаль, змушений терпіти, щоб не впасти ще нижче. Хоча, куди вже нижче?

 


Ізгой.

Найяскравіший момент усієї зустрічі. Стрес настільки сильно позначився на Путіна, що він не зміг контролювати своє тіло і зламав олівець. Однояйцеві брати? Ну, ви зрозуміли про кого я.

 

І знову стрес прикриває придуркуватою гримасою.

Початковий висновокПутін приїхав на переговори під серйозним психологічним стресом. Він ледве володів собою про час зустрічей і вів дуже скуто, намагаючись максимально дистанціюватися від учасників заходу. При цьому відчував сильний тиск.


Простіше кажучи, більш серйозного удару по нервовій системі, президент Росії не відчував з часів горезвісного G20, от тільки цього разу не було поруч позитивної розрядки у вигляді коали. А тому, психічні страждання були на порядок вище і це при тому, що Володимир Володимирович і справді швидше нездоровий, ніж навпаки.