полонені

«Нормандська четвірка» обговорює в білоруській столиці черговий пункт майбутньої декларації по Донбасу. Пропозиції російського президента Володимира Путіна передбачають, що Надія Савченко, Олег Сенцов і інші громадяни України, які незаконно утримуються в РФ, не можуть бути звільнені.

Про це у ніч на четвер, 12 лютого, передає «ГОРДОН» з посиланням на джерело в українській делегації.

Зазначається, що президент РФ Володимир Путін наполягає додати в текст слова «в Україні». Це означатиме, що всі полонені, які знаходяться за межами країни, не потраплять до списку осіб, які підлягають обміну.Українська делегація розуміє, що ухвалення декларації в такій редакції не дозволить звільнити Надію Савченко, Олега Сенцова та інших українців, які перебувають в ув'язненні в Росії. Переговори по цьому пункту тривають, сторони поки не можуть прийти до згоди.

Читайте також:Путін у Мінську зламав ручку і намагався відібрати стілець у Лукашенка (ВІДЕО)

Також повідомляється, що раніше сторонам вдалося досягти згоди тільки по одному з пунктів майбутньої декларації. Президент України Петро Порошенко і президент РФ Володимир Путін домовилися включити в текст документа зобов'язання відвести важку техніку від лінії зіткнення сторін.

Читайте також:Переговори в Мінську йдуть складно, але надія на спільну домовленість є, – МЗС

Джерело: Корупція.інфо