полонені

Президент Росії Володимир Путін в ході сьогоднішньої розмови у «нормандському форматі» пообіцяв вплинути на сепаратистів у питанні обміну полоненими. Про це повідомляє прес-служба уряду Німеччини.

«Сторони погодилися, що зараз необхідно зробити конкретні кроки для повної реалізації угоди про припинення вогню. Крім того, має відбуватися виведення важких озброєнь під наглядом ОБСЄ. Повинен початися обмін полоненими. Президент Путін погодився виплинути в цьому сенсі на сепаратистів», – йдеться у повідомленні. 

Водночас прес-служба президента Росії про таку обіцянку не повідомляє.

12 лютого у Мінську лідери України, Росії, Франції та Німеччини домовилися про припинення вогню в Донбасі з 15 лютого, відведення важких озброєнь, обмін полоненими. 

Наприкінці січня речник АТО Андрій Лисенко повідомляв, що понад 600 людей (військових і цивільних) перебувають зараз у полоні сепаратистів. Крім того, нещодавно у Міноборони повідомили, що група військовослужбовців під час супроводу військових вантажів потрапила у засідку та полон поблизу Дебальцева. За даними Генштабу, під час боїв біля Дебальцева в полон до бойовиків потрапили понад 90 військових, місце перебування ще 82 солдатів наразі невідоме. 

Сьогодні у штабі АТО повідомили, що проросійські бойовики відмовляються від обміну полоненими за принципом «всіх на всіх».

Джерело: Корупція.інфо