Путін

Президент Росії Володимир Путін заявив, що певної миті може статися потужна корекція нафтових цін, яка стане шоком, і закликав учасників світового ринку нафти об'єднати зусилля.

У письмовому інтерв'ю єгипетській газеті «Аль-Ахрам» напередодні свого візиту до Каїру він сказав, що головний ризик зниження цін на нафту полягає в тому, що галузь стає менш привабливою для інвесторів, передає Корупція.інфо

«Вони змушені відмовлятися від розробки технологічно складних родовищ, від проектів з удосконалення інфраструктури, і, таким чином, пропозиція нафти на ринку буде поступово, але неминуче скорочуватися. Це означає, що певно миті може статися потужна цінова корекція у зворотний бік, яка стане справжнім економічним шоком.

«Такі струси не потрібні ні виробникам нафти, ні країнам-споживачам, ні світовій економіці в цілому. Знову підкреслю: передбачуваний і стабільний ринок енергоресурсів відповідає інтересам усіх держав. Тому в нинішніх умовах необхідно об'єднати зусилля відповідальних учасників світового ринку нафти, для того щоб створити умови для його впевненого довгострокового розвитку», – вважає він.