Москва готова направити до Вірменії медичний літак, щоб доставити в Москву дитину, яка вижила після вбивства російським солдатом Валерієм Пермяковим шістьох членів вірменської родини в Гюмрі.

Про це президент РФ Володимир Путін заявив у телефонній розмові з президентом Вірменії Сержем Саргсяном, передає Корупція.інфо

Як повідомляє прес-служба російського президента, Путін висловив надію на те, що "російські лікарі, які прїхали в Гюмрі, разом з вірменськими колегами нададуть всю необхідну висококваліфіковану допомогу шестимісячному Сергію Аветисяну, який вижив у цій трагедії".

Путін висловив співчуття родичам загиблих, а також всьому вірменського народу у зв'язку з трагедією.

"Президент Росії висловив упевненість у тому, що всі необхідні слідчі дії будуть проведені в самі стислі терміни і винні понесуть покарання, передбачене законом", – йдеться в повідомленні.

Російський солдат Володимир Перм'яков зізнався у вбивстві шістьох членів вірменської родини у місті Гюмрі, включаючи дворічну дитину, і важкому пораненні шестимісячного немовляти.

Адвокат Перм'якова відмовилася його захищати. Тамара Айлоян заявила, що не витримала зізнань вбивці і відмовилася виконувати свій професійний обов'язок.