Сьогодні, 9 січня, о 13.00 у Храмі св. Івана Богослова у Зимній воді поблизу Львова розпочнеться чин прощання із загиблими 5 січня в ДТП у зоні АТО бійцями Національної Гвардії України Ростиславом Скрутом та Романом Сокачем.
Поховають вояків на сільському кладовищі.
Напередодні зранку бійці Батальйону Кульчицького доставили тіла загиблих побратимів до Львова. При в’їзді у місто загиблих Героїв зустрічали представники громади села на чолі із сільським головою.
Відтак у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла відбудеться панахида та прощання. 
«Я дуже дякую хлопцям за самопожертву та відвагу. Дякую їхнім батькам і родинам. А тим, хто каже, нащо вони гинуть на Сході, дам відповідь: якби хлопці не воювали там – ворог був би вже тут, під вашими порогами», – зазначив у коментарі «Погляду» координатор .Батальйону Кульчицького Нацгвардії Андрій Антонищак.
Він додав, що хлопці товаришували. У фатальному «Богдані», в який врізався КрАЗ, бійці сиділи поруч.
Після прощання у Гарнізонному храмі, тіла загиблих доставили у їхнє рідне село. Попрощатися з бійцями на вулиці Зимної води вийшли сотні односельчан із національними прапорами з траурними стрічками.
Роман Сокач народився 10.квітня 1986 року, вдруге їхав у зону АТО. Перебуваючи у відпустці встиг одружитися. Ростислав Скрут народився 14 липня 1978 року. 

джерело: Новий Погляд