Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Президентом ФРН Франком-Вальтером Штайнмайєром. Президенти обговорили можливість функціонування Нормандського формату. Також ішлося про звільнення затриманих українських моряків, передає УНН із посиланням на прес-службу Глави держави.

Як повідомили у прес-службі, Президент України Володимир Зеленський у Берліні провів зустріч із Президентом Федеративної Республіки Німеччина Франком-Вальтером Штайнмайєром.

“Для Франка-Вальтера Штайнмайєра дуже важлива підтримка територіальної цілісності та суверенітету України. Він був на Донбасі, коли все починалося”, — наголосив Володимир Зеленський.

Президенти обговорили можливість функціонування Нормандського формату. Також ішлося про звільнення затриманих українських моряків.

Нагадаємо, Зеленський обговорив з президентом Бундестагу формат визволення полонених. Глава держави поінформував про перші законодавчі ініціативи, які він хоче реалізувати після обрання нового парламенту. Зокрема, це запуск Вищого антикорупційного суду, ухвалення законів про відповідальність за незаконне збагачення, про імпічмент та скасування депутатської недоторканності.