ЗМІ повідомляють, що застреленим у Дніпровському районі Києва на вулиці Флоренції виявився Сергій Кисельов, 1960 року народження. 

Про це повідомляє ТСН, посилаючись на власні джерела. Ім'я бізнесмена Кисельова фігурувало у ЗМІ у 2015 році – у розпал скандалу з "діамантовими прокурорами". 

На початку липня того року СБУ провела обшук в головному слідчому управлінні ГПУ – у результаті був затриманий перший заступник начальника Головного слідчого управління Генпрокуратури Володимир Шапакін та заступник прокурора Київської області Олександр Корнієць. За даними слідства, вони вступили в корупційну змову та отримали хабар у розмірі 3 млн 150 тис. грн. При проведенні обшуків них було виявлено понад 500 тис. доларів готівкою, автомат Калашникова і холодну зброю, багато ювелірних виробів і 65 діамантів, після чого скандальних прокурорів стали називати "діамантовими". 

А вже 23 жовтня 2015 року було відкрито кримінальне провадження щодо ймовірного привласнення діамантів – заявник, засновник ТОВ "ЮВК-Агат" Сергій Кисельов стверджував, що упізнав у діамантах прокурорів свої. Нібито їх було вилучено в нього на початку серпня 2010 під час обшуків.  

Як писали ЗМІ, Кисельова нібито звинувачували у виготовленні та збуті підроблених камінців, сам він стверджував, що це наклеп й на нього тиснуть через незгоду "ділитись". 

Чи пов'язане вбивство бізнесмена зі справою прокурорів, невідомо.