корнієць

Колишнього заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця, якого звинувачують у хабарництві, викрили ще й на рекеті

Про це сьогодні на брифінгу заявив заступник генпрокурора Віталій Касько, передає Корупція Інфо

"До генеральної інспекції почали звертатися бізнесмени, які повідомляють нам про нові факти протиправної діяльності як пана Корнійця, так і інших чинних прокурорів", – сказав Касько.

Зокрема, за його словами, один з бізнесменів звернувася до ГПУ із заявою про те, що Корнієць "по суті рекетом заволодів його бізнесом, і що з цього приводу існувало кримінальне провадження, яке за вказівкою когось із керівництва ГПУ  було незаконно закрите".

"Нами була пеервірена ця інформація, факти підтвердились. Постанова про кримінальне провадження була скасована… В рамках розслідування нами було зібрано достатньо фактів для оголошення підозри (Корнійцю, – ред.) у вчиненні нового злочину, передбаченого ч. 2 ст. 189 ККУ – вимагання чужого майна службовою особою з використанням службового становища. По суті, це рекет з використанням службового становища ", – сказав заступник генпрокурора.  

Нагадаємо, 6 липня заступник голови слідчого управління Генпрокуратури Володимир Шапакін і заступник прокурора Київської області Олександр Корнієць були затримані за підозрою у вимаганні хабара в особливо великих розмірах. Згодом їх відпустили під заставу.