Від 26 червня із Києва надійшов наказ, що посаду начальника Головного управління Міндоходів у Львівській області візьме у свої руки колишній керівник Держкомзему Львівщини  Андрій Дідик.  Запропонував цю посаду йому голова Державної податкової служби Ігор Білоус.

Андрій Дідик завершив Державний університет «Львівська політехніка» (1994-1999), факультет «Економіки та менеджменту», спеціальність – менеджмент зовнішньоекономічної діяльності. Пан Андрій є кандидатом економічних наук. Також пан Андрій займався викладацькою діяльністю, працював на керівних посадах у комерційних структурах, був помічником народного депутата Верховної Ради України.

«Ми з ним знайомі ще з 2006 року, коли Білоус був керівником міжнародної ЮБС компанії, а я був керівником своєї компанії «VIP-аудит». Власне, спілкуючись зі мною, він знає, що в мене великий досвід аудиторської та консалтингової діяльності. Також, знаючи, що я сам родом зі Львова, він вирішив, що ця посада мені підійде», – каже в інтерв'ю для каналу Зік, в.о. начальника ГУ Міндоходів у Львівській області, Андрій Дідик.

До того як посаду взяв пан Дідик начальником був Микола Пшевлоцький. Останній знав Дідика ще «неосвіченого», і в інтерв’ю для телеканалу «Зік» заявив, що призначення на посаду голови Держкомзему стало для нього справжньою несподіванкою. Каже, саме за його керування в управлінні процвітала корупція.

«Мій перший наступник тоді отримав цікаве прізвисько за свої підходи до вирішення земельних питань – «квадратний метр – долар». Це було прив’язано до землі, а далі все було прив’язано до особи, до людей. Тобто жодна послуга жодному громадянину безкоштовно не обходилася. Усі кадрові призначення також вирішувалися лише за гроші», – зазначив, начальник ГУ Держкомзему у Львівській обл. у 2005-2009 роках, Микола Пшевлоцький.

Загалом дебют у ролі посадовця Дідик мав набагато раніше – у травні 2009 року. Тоді він отримав посаду першого заступника начальника головного управління Держкомзему у Рівненській області, а у жовтні – перебрався на таку ж посаду, але вже у Львові. Зрозуміло, що кар’єрний ріст не зупиняється на таких посадах, з листопада цього ж року він очолює головне управління Держкомзему Львівщини.

Щодо його фінансового становища, то якихось надстатків він немає. Проте немалі кошти задекларовані на його дружину. Над цим питанням працювала команда «Люстрації» (телеканал Зік)

 

 

Довідались ми і про ще один цікавий факт з біографії А. Дідика. Будучи при владі, у нього виникла спокуса спробувати «рулетку виборів». Таким чином, пан Андрій у 2010 році балотувався до Львівської облради від Партії промисловців і підприємців, можна сказати, сателіта Партії регіонів. Проте вдача не була на його стороні.

Загалом, Андрій Дідик на своїй посаді вже 3 місяці. За його роботою ми будемо продовжувати стежити.

 

Команда «Поборемо корупцію разом»