Вакансія начальника Львівської обласної Фіскальної служби продовжує бути вільною. Рада з кадрових питань – дорадчий орган, що з’явився у Фіскальній службі України після подій Майдану – не затвердила жодного із кандидатів на посаду очільника відомства на Львівщині. Зокрема, «кастингу» не пройшов і фігурант «Люстрації» Андрій Дідик.

На посаду керівника Фіскальної служби області претендував і скандально відомий на Львівщині Андрій Дідик. Свого часу Дідик очолював львівський Держкомзем, а на початку липня – обласну службу Міндоходів. За цей час він нажив недоброї слави, тож громадськість Львівщини виступила проти того, щоб Дідик керував Фіскальною службою області.

Зокрема, Люстраційний комітет Майдану Львівщини ще два місяці тому скерував звернення міністру фінансів України Олександрові Шлапаку та в. о. міністра доходів і зборів України (голові Державної фіскальної служби України) Ігорю Білоусу, в якому зазначає, що за підсумками громадського обговорення вважає Андрія Дідика недостойним обійняти посаду начальника Головного управління Міндоходів (Державної фіскальної служби) у Львівській області.

Сам Дідик впевнений, що став жертвою інтриг, зокрема, і з боку телеканалу ZIK.

«Зазначу, що у Львівській області є три Люстраційні комітети. Є комерційна структура телеканал ZIK, який виступає членом одного із них. Хочу акцентувати увагу на те, що це комерційна структура. Я вважаю, що так чи інакше ця позиція була чітко замовлена моїми опонентами», – переконував Дідик.

Та все ж члени кадрової Ради засумнівалися, що інформація про зловживання з’явилася на порожньому місці.

«Немає диму без вогню. Якщо на адресу Дідика були заяви такого характеру, то я вважаю, що претендувати на якусь посаду – цинічно», – прокоментувала віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців Юлія Дроговоз.

Також на крісло керівника Фіскальної служби претендувало ще четверо кандидатів: Микола Трикоз, Севченко Олександр, Володимир Лимишевський та Денис Шмигаль. Однак жодного із них Рада з кадрових питань не вважає достойним кандидатом для керівництва Фіскальною службою області.

Проте за процедурою призначення голів органів Фіскальної служби, кадрова Рада, що складається із представників бізнесу та громадськості, має лише дорадчий голос. Останнє ж рішення про призначення залишається за головою відомства. Чий з них переважить, подивимось уже найближчим часом.

Нагадаємо, Андрій Дідик з 2009 року очолював місцевий главк Держкомзему, а на на початку липня був призначений виконуючим обов’язки начальника глави Міндоходів. За цей час він заслужив неоднозначну репутацію та прізвисько «квадратний метр – долар» – за корупційні підходи до земельних питань.

Джерело: ZIK