У Росії прийматимуть до армії на контракт до 65 років – відповідний закон вже підписав президент Росії Володимир Путін.

Про це повідомляє російське видання ТАРС

Путін підписав закон про відміну вікової межі для укладання першого договору з ЗС РФ.

Згідно із сайтом Держдуми, зараз піти служити в армії за договором зможуть люди до закінчення працездатного віку (для жінок 60 років, для чоловіків – 65 років).

Крім того, заступник глави Міноборони РФ уточнював, що укласти перший договір про військову службу в Росії можна буде до 50 років.

Раніше в російському законодавстві було передбачено, що перший договір про проходження військової служби має право укласти громадяни віком від 18 до 40 років, а іноземні громадяни – віком від 18 до 30 років.

Зазначимо: найімовірніше, це пов’язано із тим, що в окупантів закінчуються усі можливі резерви.

Крім того, російські загарбники, які зараз воюють в Україні, обурені неможливістю звільнитися з армії та повернутися додому. До того ж, вони констатують, що “друга армія світу” виявилася просто бутафорською.

Про це свідчать численні телефонні розмови, перехоплені українською розвідкою.

Росіянин розповів матері про порядки, які панують у армії окупантів. Він обурюється, що обіцяної ротації не передбачається:

“Сказали взагалі до року можуть тримати! Тут звільнятися взагалі безглуздо. Он, люди пішли написали ті рапорти, в них зброю забрали, вони сидять в школі четвертий день. Їм у вуха ср*ть, які вони під*ри, зрадники батьківщини, гірше гівноїдів… Вони сидять і слухають, сподіваючись що звільняться. Але доки в Росію не вибратись, звільнитись неможливо взагалі. А як в Росію вибратися? На кордоні ФСБшники стоять. Вони кожну машину перевіряють до гвинтика. Раптом сховався якийсь утікач”.

Ворог зазначив, що в нього взагалі немає ідей, як вибратися з України, та й армія разом з Росією йому теж набридли.

На питання матері, а що ж робити, просить звертатись в комітет солдатських матерів, військову прокуратуру: “Кажи, я розлучаюсь, хвора жінка, у мене один син залишився, поверніть його додому!”

В кінці розмови окупант заявив, що таки буде писати відмову служити. Краще сидіти, бо це безпечніше ніж служити “цій помийці”.

“У нас взагалі немає кому йти в наступ. 8 людей беруть село. Проти них 500 людей сидить в бетоні. А вони 8 ідуть взагалі без жодної підтримки. Про що можна говорити? Яка армія сильна російська? Бутафорська”, – заявив окупант.