Під час першого звернення нового президента України Володимира Зеленського до українців між ним і лідером Радикальної партії Олегом Ляшком сталася суперечка.

Вона спалахнула просто в сесійній залі Верховної Ради під час урочистостей з приводу інавгурації глави держави.

Говорячи про деокупацію Криму і Донбасу, Зеленський перейшов на російську мову. "Мы потеряли людей, их сознание. Власть ничего не сделала, чтобы вернуть их сознание", – сказав новообраний президент.

Ляшка обурило, що Зеленський перейшов з державної мови на російську, і він зробив йому зауваження. На це Зеленський зухвало відповів йому. 

"Вони розуміють і українську, і російську. Дякую, пане Ляшко, що продовжуєте ділити українців. Українець – це не в паспорті, а в серці", – сказав президент, знову перейшовши на державну мову.

Також Володимир Зеленський заявляє, що готовий піти на все і без вагань втратити посаду глави держави, якщо це наблизить мир на Донбасі.

Про це він сказав під час урочистої промови у Верховній Раді під час інавгурації.   

"Мене часто питали, на що ви готові заради припинення вогню. Дивне питання. А на що готові ви, українці, заради життя близьких вам людей. На що? Можу запевнити, що задля того, щоб наші герої більше не гинули, я готовий на все. Я точно не боюсь приймати складні рішення, втрачати свою популярність, свої рейтинги. І якщо буде треба, я без вагань готовий втратити свою посаду, щоб тільки настав мир", – сказав Зеленський.