У Приморському районі Запорізької області напали на главу місцевого відділення державної виконавчої служби Сергія Гогунського. За попередньою інформацією, це пов'язано з протистоянням чиновника незаконному бізнесу.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив глава Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль. Також він опублікував відеозапис, на якому один з нападників пояснює поліції, що Гогунський сам прийшов до них додому і почав "битися головою".

"Начальник служби виконавчої розганяється, б'ється, розбиває собі обличчя", – заявив правоохоронцям чоловік, який представився Андрієм Акрітовим.

Під час всієї бесіди з поліцейськими він вживав алкоголь, лаявся матом і заявив, що він "перебуває в угрупованні "ДНР".

"Він прийшов і бився об паркан, об ворота. Обличчям бився. Він прийшов і каже: "Віддайте нам колгоспи". І бився. Потім я вийшов і особисто побив його, як собаку", – продовжив розповідь Акрітов.Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Костянтин Бриль же повідомив, що напад на Гогунського пов'язаний з незаконним збором врожаю в Приморському краї.

"Сергій Гогунський постраждав від дій злочинного місцевого угрупування. Деякі особи вирішили незаконно збирати урожай. А держслужбовця, який намагався цьому перешкодити, побили. Місцеві "царьки" не тільки залякували чиновника, а й викрали його в багажнику авто", – розповів глава Запорізької обладміністрації.

Він також повідомив, що в Приморському краї напередодні виборів місцеві "політики" вже намагаються ділити між собою посади і встановлювати свою владу.‡агрузка...