Марина Ектон давно перебралась до США.

Зіркова пара Кім Кардашян та Каньє Вест продали свій широко відомий маєток Bel Air українці, передає Корупція.Інфо

Популярне: Відома ведуча в прямому ефірі зробила гучні та агpесивні висловлювання проти української мови (ВІДЕО)

Як повідомляє variety.com, будинок продали за 17,8 млн доларів, а покупцем стала Марина Ектон, яка за даними видання є підприємцем та філантропом українського походження, яка живе на березі затоки "Bay Area" у Сан-Франциско, але хоче більше часу проводити у Лос-Анджелесі, щоб розвивати співочу кар'єру. Вона шукала будинок, де може розташувати студію, Кім Кардашян особисто була присутня на оглядинах маєтку покупцем".

Як дізналась ТСН, Марина Ектон в Україні працювала під іншим прізвищем. Вона обіймала посаду помічниці колишнього Генпрокурора України Святослава Піскуна. У відкритих джерелах ще можна знайти резюме українки, де зазначається, що Марина працювала у ГПУ у 2005-2010 роках. Святослав Піскун особисто підтвердив ТСН, що Марина працювала у нього, але він давно з нею не стикався та нічого не знає про зміни у її особистому житті.

За даними ТСН, Марина вийшла заміж за впливового американського бізнесмена. Її соцмережі рясніють фотографіями з подорожей та повідомленнями про початок співочої кар'єри. Зазначимо, що й факту купівлі маєтку Марина не приховує – вона особисто поділилась посиланням на новину у своїй соцмережі. Також з її сторінки можна дізнатись, що жінка є засновницею власного благодійного фонду.

Зазначимо, що цей маєток Кардашян-Вест придбали 2013 року за 9 мільйонів доларів. І протягом двох років робили дорогий ремонт та переобладнання будинку. Будинок виконаний у тосканському стилі з мінімалістичним монохромним дизайном всередині. Загалом резиденція розкинулась на 9 тис кв.м, має 6 спалень, 8 ванних кімнат, на задньому подвір'ї розташовані кам'яні патіо, великий газон, басейн та спа.