Головний тренер київського "Динамо" Олександр Хацкевич прокоментував матч-відповідь 1/16 фіналу Ліги Європи з "Олімпіакосом" (1:0).

"Дуже важкий матч. Важке поле, але найголовніше, що результат на нашу користь. Фрагментами взагалі здорово виглядали, особливо в плані переходу з оборони в атаку. Здорово зіграли Бойко і лінія оборони. Не все в атаці вийшло реалізувати, але головне, що забили і пройшли далі.

У нас лише друга гра після зимової перерви. Є психологічний і фізичний тиск. Зрозуміло, що гравці ще не в тонусі. Але сьогодні у другому таймі у нас більше людей вибігало в атаку, ніж поверталося назад. Я задоволений функціональним станом команди. Ми добре готові. Поле було важким. Хлопцям потрібно було терпіти і бігти вперед в два рази швидше", – повідомив Хацкевич.

Варто нагадати, що "Динамо" за сумою двох матчів зуміло пройти у 1/8 фіналу Ліги Європи, зломивши опір грецького "Олімпіакоса" (2:2 та 1:0).

25 лютого кияни відкриють весняну частину чемпіонату України поєдинком проти луганської "Зорі".