В електронній та паперовій деклараціях за 2015 рік, які подав директор Департаменту соцполітики Київської міської держадміністрації (КМДА) Юрій Крикунов, дані про розмір зарплати на основному місці роботи різняться в 20 тис. грн. В цілому, зросла і прибуток сім'ї чиновника.

Про це стало відомо з матеріалу KV "Директори департаментів КМДА блиснули е-деклараціями", передає Корупція Інфо

Виходячи з аналізу електронній та паперовій версії декларації Крикунова, чиновник точно не знає, якою була його зарплата за минулий рік. По всій видимості, поміркувавши над питанням ще раз, Крикунов підрахував, що отримав у 2015 році не 95 тис. гривень, а 115 тис. гривень.

Є різниця і в сумарного прибутку його сім'ї: за підрахунками KV, з 127,9 тис. гривень вона зросла до 154,9 тис. гривень. А ось кількість рахунків у банках Крикунов формально вирішив скоротити. За даними паперової декларації, у 2015 році у керівника Департаменту соцполітики КМДА були відкриті рахунки в банках "Ощадбанк", "OTP Банк" і "Приват Банк", а вже в е-декларації чиновник вказав лише один рахунок в "Ощадбанку" на 72 тис. гривень.Згідно з текстом електронного документа, Юрій Крикунов володіє 87 тис. доларів готівкових коштів, у його дружини є 230 тис. гривень та 4,7 тис. євро готівкою, а батько і дружина декларанта зберігають 42 тис. доларів у вигляді дорогоцінних металів.

Нагадаємо, у декларації за 2014 рік Крикунов показав 107,5 тис. доходів, отриманих від підприємницької діяльності. Судячи з тієї декларації, у нього немає ні квартири, ні будинку, ні землі – тільки авто Renault Kangoo. В електронній декларації за 2015 рік з'явилася скромна квартира в Києві площею 57,6 кв. м, і марка автомобіля змінилася – тепер "Фольксваген Кравелла".

Також нагадаємо, що Юрій Крикунов потрапив у список так званих депутатів-сумісників: крім чиновницької посади, він ще й депутат Київради від "Солідарності" і заступник голови комісії Київради з питань охорони здоров'я та соціального захисту. Тобто, він сам собі виділяє гроші, і сам контролює їх витрачання.