Колектив Львівського аеропорту звинуватив директора підприємства Дмитра Шинкарука в корупції і розкраданні бюджетних коштів, а також у доведенні підприємства до банкрутства.

Про це повідомляє «Слово і Діло», передає Корупція Інфо.

1

Зокрема, як зазначає портал, колектив аеропорту вимагає відсторонити від роботи на займаних посадах виконавчого директора В. Чеглатонева, директора з економіки та фінансів С. Прадіда, директора з аеродромно-технічного забезпечення А. Кузнєцова, директора з управління нерухомістю В. Філіна і начальників юридичного управління і контрольно-ревізійного відділу Ю. Пономарьову і Р. Тригуба.

«Таке рішення було прийнято на останній конференції трудового колективу державного аеропорту», – заявили журналістам працівники аеропорту.

Разом з тим, колектив аеропорту вимагає від гендиректора підприємства Дмитра Шинкарука прозорого ведення фінансових питань, а також переведення коштів аеродрому з рахунків приватного банку – державні.

Відомо, що новий конкурс на заміщення посади генерального директора Львівського аеропорту було оголошено 17 серпня. За словами голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки, Шинкарук не справляється зі своїми обов'язками.