Наразі досі невідомо, хто представлятиме Україну у Тель-Авіві.

Після відмови MARUV представляти Україну на міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення" у Тель-Авіві, НСТУ повідомили, що учасника обиратимуть з-поміж усіх фіналістів національного відбору. 

Однак, гурт Freedom Jazz, який посів другу сходинку у фіналі нацвідбору "Євробачення" також відмовився від участі у конкурсі.

Про це щойно повідомили на офіційній сторінці Instagram. 

"Гурт Freedom Jazz відмовився від участі в Євробаченні-2019. Хто тоді представить Україну – дізнаєтесь скоро", – повідомляється у мікроблогу. 

Нагадаємо, що у чесній боротьбі на національному відборі на "Євробачення-2019" перемогу здобула співачка MARUV – за неї найбільше балів віддали члени журі та проголосували глядачі. Проте вже після тріумфу виконавиця мала підписати договір з НСТУ. Деякі його пункти артистка назвала "кабальними". В одному з них йшлося, що MARUV має відмовитися від концерті у країні-агресорі Росії. І артистка погодилася на це. Проте після довгих перемовин з НСТУ згоди сторонам дійти не вдалося. Тож MARUV була вимушена відмовитися від участі у "Євробаченні-2019".