Міністр соціальної політики взявся і за матерів-одиначок, передає Корупція.Інфо.

Андрій Рева в інтерв'ю популярному телеканалу заявив, що чисельність матерів-одиначок в Укарина збільшується не з проста. На думку чиновника українці розлучаються спеціально, щоб отримувати субсидії або іншу відповідну допомогу. Рева додав, що з 2000 року кількість жінок, які самі виховують свою дитину збільшилася майже в 22 рази.

Популярне: "Відсидів у ізоляторі лише дві доби з двох років вироку": У СІЗО помер 22-річний хлопець, подробиці інциденту

"Проблема полягає в тому, що ми створили такий соціальний механізм, який призводить до того, що людям сьогодні просто невигідно реєструвати шлюб. Тоді при призначенні субсидії ти можеш уникнути обліку своїх доходів, якщо у тебе немає чоловіка, ти отримуєш допомогу як мати-одиначка ти отримуєш державну соціальну допомогу – малозабезпеченість. Сама наша система соціального захисту, як це страшно звучить, але стимулює людей не вступати в шлюб ", – сказав Рева.

На сьогоднішній день розмір такої соціальної виплати для матерів і батьків одинаків становить від +1492 до 1860 гривень.

Про те як держава планує вирішувати таку проблему, Рева поки не повідомив.